Realizacja zlecenia drogą wysyłkową


profesjonalna archiwizacja kaset wideo

Przed wysyłką materiałów do kopiowania prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu.

Do przesyłki należy dołączyć informację z adresem zwrotnym, telefonem kontaktowym i adresem e-mail oraz preferowaną formą płatności. Prosimy o porządne zapakowanie kaset i wysłanie ich do nas bezpieczną przesyłką.

Paczkę prosimy wysłać na adres:

MEDIUM ART
ul. Michała Drzymały 11
58-321 Zagórze Śląskie

Termin realizacji zlecenia liczony jest od momentu dotarcia przesyłki do nas i wynosi 1-7 dni roboczych w zależności od wielkości zlecenia.

Po nagraniu wysyłamy do Państwa płyty DVD lub pendrive wraz z wszystkimi otrzymanymi materiałami. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Za usługę płacą Państwo, w zależności od wybranej formy, przy odbiorze przesyłki, w formie przedpłaty przelewem lub za pośrednictwem sysemu PayPal. Przy wyborze przedpłaty materiały wysyłamy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Jeżeli potrzebują Państwo fakturę VAT prosimy o odpowiednią adnotację na zamówieniu, wraz z danymi potrzebnymi do jej wystawienia.

Koszt przesyłki kurierskiej:

  • przedpłata na konto: 13,90 zł
  • pobranie: 18,90 zł

Dla bezpieczeństwa, przez 2 tygodnie od momentu wysłania Państwu materiałów przechowujemy obraz płyty na dyskach komputerowych. Jeżeli nie otrzymamy sygnału o nieprawidłowościach, po tym okresie dane są kasowane.Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 300 zł, wysyłka realizowana jest na nasz koszt.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 918525489 lub poprzez formularz kontaktowy.

ZAPRASZAMY!


Używamy cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.  Zrozumiałem