Archiwizacja nagrań audio/wideo na płytach DVD i innych nośnikach cyfrowych


profesjonalna archiwizacja kaset wideo

Na skutek działania pól magnetycznych, wilgoci, temperatury i innych czynników, którym nie da się zapobiec, obraz zapisany kasetach wideo ulega systematycznemu pogorszeniu. Jest to proces stosunkowo szybki - już za kilka lat może się okazać, że całkowicie i bezpowrotnie utraciliśmy bezcenne nagrania! Dlatego warto jak najszybciej skopiować je na nośnik cyfrowy, dzięki czemu będą mogły przetrwać dziesiątki lat w niezmiennej jakości.

pogorszenie jakości nagrań VHS jest widoczne już po kilku latach

Oferujemy przegrywanie materiałów audio/video z kaset analogowych (VHS / S-VHS / VHS-C / Video 8 mm / Hi 8) oraz cyfrowych (MiniDV / Digital 8) na płyty DVD i inne nośniki cyfrowe.

Koszty usługi znajdą Państwo w cenniku. Podstawowy standard zapisu płyty to DVD-R. Jest to aktualnie najbardziej rozpowszechniony format nagrania obsługiwany przez wszystkie dostępne na rynku stacjonarne odtwarzacze DVD i napędy komputerowe. Oprócz tego oferujemy również nagrywanie na innych nośnikach (pendrive, karty pamięci, dyski zewnętrzne), przegrywanie materiałów audio i inne.

Zapraszamy do naszego biura:

MEDIUM ART

Szczecin, ul. Kolumba 88/89

wejście A, lok.205

tel. 91 8525489 

godziny otwarcia:
11:00-17:00 (od poniedziałku do piątku)

Usługę można także zlecić drogą wysyłkową.

Oferujemy również profesjonalny authoring płyt DVD z indywidualnie zaprojektowanym menu, podkładem dźwiękowym, dodatkami itp. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt.

Proces degradacji nagrań na kasetach jest stosunkowo szybki i nieodwracalny!

 

Usługi archiwizacyjne Szczecin

Używamy cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.  Zrozumiałem